Çarşamba, 20 Mart 2019
.
24
Aydın
.
Güncel

Aile huzuru olmayanlar dikkat!

Evliliklerin en büyük problemlerinin arasında gelen şiddetli geçimsizliğin nedenlerinden bir tanesinin de art niyetli kişiler tarafından yapılan büyü ve benzeri manevi problemlere neden olabilecek etkiler olabileceği öğrenildi.

Aile huzuru olmayanlar dikkat!

Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleri ve parapsikoloji alanında yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren ünlü Havas Alimi Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan’da bulunan merkezine ilginç olaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak Aydın’da yaşayan 7 yıllık evli çiftin başından geçenler dinleyenlerin tüylerini ürpertti.

İnternet Haber Ajansı’na konuştular

Aydın’da yaşayan Pınar-Metin.A çifti, başından geçenleri tek tek İnternet Haber Ajansı’na anlattı. 7 yıl önce kaçarak evlendiklerini söyleyen Pınar A. son 3 senedir evliliklerinde sorun yaşamaya başladıklarını ve boşanma aşamasına geldiklerini anlattı.

Evliliklerinin o zamana kadar çok iyi gittiğini söyleyen Pınar A. “Gayet mutluyduk. 2015 yılında anlatamadığım bir şey oldu ve biz geçinememeye başladık. Ancak 2015 yılına kadar tek bir kavgamız bile yoktu” dedi.

Tahammülsüzlük başladı

Yaşadıkları süreci tüm ayrıntısıyla İHAJANS muhabirine aktaran talihsiz kadın, eşinden dayak yeme noktasına nasıl geldiğini açıkladı. Eşine karşı sevgisinin hep olduğunu ancak tahammülsüzlük başladığını belirten Pınar A., “Eşimle hiçbir problemimiz olmamasına karşın 2015 senesinin ortalarında birbirimize karşı tahammülsüzlük başlamıştı. Yani daha açık anlatmak gerekirse ikimizde birbirimize katlanamıyorduk. Basit şeylerden bile konuşurken ihtilaf yaşıyor, o benim, ben de onun söylediğinin tam tersini söylüyordum” dedi.

Vesvese, aldatma korkusu

O dönemde eşinin kendisini aldattığını düşündüğünü söyleyen Pınar A. bu nedenle de bir çok kez karşı karşıya geldiklerini ve kavga ettiklerini söyledi. Sürekli kötü bir olay olacakmış korkusuyla yaşadığını söyleyen Pınar A. “Sürekli bir vesvese vardı. Birisi kulağıma sürekli kötü bir şeyler fısıldıyordu sanki. Eşimin beni aldattığını düşünüyordum. Hiçbir şey yapmasa bile benim aklımdan aldatıldığım yönünde düşünceler çıkmıyordu” dedi.

Şiddetli baş ağrısı ve kulak çınlaması

Ara ara baş ağrısı çektiğini ancak 2015 yılından itibaren bu ağrıların şiddetinin arttığını belirten Pınar A., “O dönemde çok baş ağrısı çekiyordum. Sonradan öğrendiğim kadarıyla bu ağrıların sebebi büyüymüş. Migren tedavisi gördüm. Aynı zamanda kulak çınlaması problemimde vardı. Bunların hepsinin nedeninin aynı şey olduğunu öğrendim” şeklinde konuştu.

“Kavgasız günümüz olmuyordu”

Yaşadıklarını anlatırken zaman zaman gözyaşları içinde kalan talihsiz kadın, eşiyle hemen hemen her gün kavga ettiklerini, kavgasız geçen tek bir günlerinin bile olmadığını söyledi. Kendilerine sihirli bir elin gelip dokunduğunu söyleyen Pınar A., “Yaşadığımız sorunların mantıklı bir açıklaması yoktu. Eş, dost, akraba bizim geçimimize özenirdi. Sokak ortasında bile tartışır olmuştuk. Kimse bir anlam veremiyordu. Sadece o günlerin geri gelmesini hiç istemiyorum” dedi.

“Karımın söyledikleri batıyordu”

Konuyla ilgili Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan’da bulunan merkezinin önünde İHAJANS muhabirine açıklamalarda bulunan Pınar A.’nın eşi Metin A. ise en başından beri kendilerine büyü yapıldığına inandığını söyledi. Daha önce ailesinin çok fazla büyü ve benzeri şeylerle uğraştığını, haliyle kendisinin de aşina olduğu bir konu olduğunu belirten Metin A., “Annem ve teyzem büyüyle çok uğraşırdı. Onlardan duya duya bende bu konulara iyice inanmaya başlamıştım. O dönemde eşimin söylediği her şey bana batıyordu. Şöyle ki benden gelirken almamı istediği bir şeyi söylediği zaman bile tahammül edemiyor, kavga ediyorduk” dedi.

Hoca aramaya başladı

2017’nin son aylarında hocaya gitmeye karar verdiğini söyleyen Metin A., Aydın, Denizli ve Manisa başta olmak üzere bir çok yerde hocalara gittiğini söyledi. Kapı kapı gezerek derdime çare aradım diyen Metin A., “Ben büyü yapıldığından emin olduktan sonra hocalara gitmeye başladım. Aydın’da, Manisa’da, Denizli’de ve birçok yerde hoca aradım. Gittiklerimin hemen hemen hepsi büyü yapılmış olabileceğini söyleyerek çeşitli şeyler yazıp verdiler. Önceleri eşimden gizli gittim geldim. Ancak daha sonra onuda götürmeye karar verdim ve durumu açıkladım” dedi.

Eşi Aydınlı Mehmet Hoca’yı buldu

Kendilerine büyü yapılmış olabileceğini düşündüğünü eşi Pınar A.’ya aktaran Metin A., “Eşimle konuştuktan sonra kendiside durumdan şüphelendi. Aslında ilk defa o zaman mantıklı düşünmeye başlamıştık. Kendisi bir yakınının tavsiyesiyle Aydınlı Mehmet Hoca’yı buldu. İnternetten ve diğer yerlerden bu hocayı araştırdık. Ulusal basında, televizyon kanallarında çıktığını gördük. Kendisinden fayda gören insanların bir arada olduğu grupların bile kurulduğunu gördük” dedi.

6 gün sonraya randevu aldılar

Hemen eşiyle beraber Aydınlı Mehmet Hoca’nın çağrı merkezini aradığını söyleyen Pınar A., “Eşimle beraber hocayı aradık. Gayet kurumsal bir şekilde bizi karşıladılar. Hemen bize psikoloğa gidip gitmediğimiz, aile danışmanından yardım alıp almadığımız soruldu. Çok şaşırmıştık. Ben zaten psikolojik destek aldığımı belirttim. Daha sonra bize 6 gün sonraya randevu verdiler” ifadelerini kullandı.

Aydınlı Mehmet Hoca’yla görüştüler

Verilen randevu günü sabahın ilk saatlerinde Bozdoğan’a geldiklerini söyleyen Pınar A., “Sabah çok erken olmasına rağmen kapısında kuyruk vardı. Birkaç saat bekledikten sonra ismimiz okundu ve içeri girdik. Hocanın yardımcıları içeri girmeden önce bizim bilgilerimizden yıldızname ve diğer bakımlarımızı yaptılar. Değerler hocaya rapor edildi. Ardından içeri girdiğimizde Mehmet Hoca’da yıldızname ve ebcedi kebir dedikleri bakımları yaptı. Bize üzerimizde etki olduğunu söyledi. Manevi değerlerimizin düşük olması nedeniyle evin üzerinde negatif bir havanın olduğunu belirtti” ifadelerini kullandı.

“Para istemedi, malzeme aldırdı”

Aydınlı Mehmet Hoca’nın Havas ilmini kullanarak büyüyü bozmaya yardımcı olduğunu söyleyen Pınar A., “Hocamız bizden para istemedi. ‘Önce siz bir düzelin’ diyerek bize yardımcı olmaya çalıştı. Bizden almamızı istediği malzemelerin listesini verdiler. Onları tedarik etmek için biraz zorlandık. Bazı aktariye malzemelerinin tutarı yüksekti. Ama toplamayı başardık ve hocanın yardımcılarına birkaç gün sonra teslim ettik” şeklinde konuştu.

“Bize beklememiz gerektiğini, okuma ve yakım işlemleri bitince büyünün bozulacağını söylediler”

Aydınlı Mehmet Hoca’nın yardımcılarına aldıkları malzemeleri teslim ettiklerini belirten Pınar A., kendilerine bir takım ruhu ve bedeni rahatlatıcı şifalı bitkilerin önerildiğini söyledi. Fitoterapi denilen destekleyici tedavi önerilerinde de bulunulduğunu söyleyen Pınar A., “Bize ruhu ve bedeni rahatlatıcı şifalı bitkiler önerdiler. Aktardan alabileceğimizi söylediler. Fitoterapiyle aslında Havas ilmini beraber kullanıyorlar. Kendilerine hurafelerden uzak durdukları için çok güvendik” dedi.

“Yaklaşık iki ay sonra yeni bir sabaha uyandık”

Eşiyle aralarındaki problemlerin bir süre daha devam ettiğini ancak büyüden emin oldukları için zamanı beklediklerini söyleyen Pınar A., Aydınlı Mehmet Hoca’yı ziyaret ettikten 51 gün sonra yeni bir sabaha uyandıklarını söyledi. Eşinin gözlerine eskisi gibi bakabildiğini söyleyen Metin A. ise “O sabah yep yeni bir güne uyanmıştık. Sanki üzerimizde gezen karabulutlar dağılmış, herşey normale dönmüştü. Allah, Aydınlı Mehmet Hoca’dan razı olsun. Onun sayesinde yuvamız dağılmaktan kurtuldu” şeklinde konuştu.

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti