Pazar, 13 Ekim 2019
.
25
Aydın
.
Güncel

Avrupa Standartlarına Uygun Belge Turcert

Turcert olarak iş ortaklarımıza kaliteden ödün vermeden çözümleri bağımsız bir gözle sunmayı amaçlayarak yasal kanun ve standartlar doğrultusunda hizmetler sunmaktayı

Avrupa Standartlarına Uygun Belge Turcert

Turcert İle Onaylanmak

Turcert olarak iş ortaklarımıza kaliteden ödün vermeden çözümleri bağımsız bir gözle sunmayı amaçlayarak yasal kanun ve standartlar doğrultusunda hizmetler sunmaktayız. İnternet üzerinden geniş kitlelere ulaşmaya çalışmak amacıyla kurulan turcert.com sitesi incelendiği takdirde hizmetler ve referanslarımız hakkında bilgi sahibi olup bizimle çalışmanın güvenirliliğini görürsünüz.

Avrupa Standartlarına Uygun Belge

Avrupa ülkelerine üye olan ve veya olmayan ülkelerin ticari anlamda ihracat mallarında yasal zorunluluk taşıyan ce belgesi kalite ve standart ürün anlamını taşır. Bu belgeyi almak isteyen firma Avrupa standartlarına uygunluğu sabitlenmiş ürüne yönelik C ve E harflerinden oluşan bu işareti ile Avrupa ülkelerinde ticari ağını genişletebilmektedir. Bu belgeyi almak için firmamız yetkili olup gerekli tüm prosedürler uygulandıktan sonra belge iş ortağına teslim edilir.

Her ne kadar ce işareti bir kalite belgesi olmasa da ürünlerin arka kısmında yer alan bu işaret standartlara uygunluk, kaliteli ürün, çevreye zararsız bir ürün olduğu anlamını taşır. makine teçhizat, elektrik- elektronik, yapı malzemeleri, tıbbi cihazlar ve oyuncak gibi pek çok alanda bu belgesi verilmektedir. Bu belge ile ticaret yapmak isteyenlerin öncelikle konu hakkında araştırma yapması ve daha sonraki aşamada ürün için gerekli şartlar nelerdir ve ürün uygunluğu sonrası elde edilmektedir.

Helal Belgeli Ürün

Özellikle Müslümanlar için bu belgeyi taşıyan ürünlerin alınması son derece önemlidir. Müslümanlık gereğince bazı kısıtlayıcı davranışlar belirlenmiştir. Bu kısıtlamaları bilerek hareket etmek elbette önemlidir. Müslümanların bu hassasiyetini bilerek ürünlerde helallik ve haramlık durumlarını gösteren helal belgesi tarafımızca gerekli hassasiyetler göz önünde bulundurularak hem tüketiciyi hem de üreticiyi memnun etmek adına verilmektedir.

Bu belgeyi hazırlayan yetkili personelimiz dini bilgilere hakim, araştırmacı, bilinçli, itibar sahibi kişilerden ve sadece dinin gerektiğini baz alarak tarafsızdır.

 

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti