Salı, 16 Ekim 2018
.
27
Aydın
.
Güncel

Aydınlı Mehmet Hoca’dan bir mucize daha

İşte detaylar..!

Aydınlı Mehmet Hoca’dan bir mucize daha

Türkiye’nin tek Havas alimi olan ve Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde yaşayan alternatif tedavi uzmanı Aydınlı Mehmet Hoca, yıllardır yatağa mahkum hastayı ayağa kaldırmayı başardı. Uyguladığı tedavi yöntemleriyle tüm dünyanın ilgisini üstüne çeken Mehmet Pala, son olarak kendisine başvuran hastayı ayağa kaldırdı.

Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleri ve paranormal çözümlemeleriyle tüm dünya tarafından tanınan Aydınlı Mehmet Hoca’dan mucize gibi bir olay daha gerçekleşti. Yıllardır yatağa mahkum olan ve gezmediği üniversite, hastane kalmayan B.K isimli şahıs son olarak internette yaptığı araştırmada Aydınlı Mehmet Hoca’yı buldu. Aydınlı Mehmet Hoca’nın hastalarıyla görüşen ve olumlu bilgiler alan B.K, Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde bulunan tedavi merkezine geldi.

Sedyeyle geldi yürüyerek gitti

Aydınlı Mehmet Hoca’ya ait tedavi merkezine yakınlarının yardımıyla getirilen B.K’ya Aydınlı Mehmet Hoca’nın yardımcıları tarafından ön bakım işlemleri yapıldı. Ön bakım sonrası bilgi verilen Aydınlı Mehmet Hoca, tedavi merkezine gelerek hastalıkla ilgili bilgi aldı. B.K’nın doktora başvurduğundan emin olan Aydınlı Mehmet Hoca, fitoterapi ve Havas ilmiyle oluşan tedavi periyodu oluşturdu.

Aydınlı Mehmet Hoca tarafından belirlenen tedavi takvimini uygulayan talihsiz adamın 21 gün sonra sağlığına kavuştuğu öğrenildi.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti