Salı, 21 Mayıs 2019
.
25
Aydın
.
Güncel

Başarıyı Giden Yolculukta Bulut Akacan

Bir kişi düşünün hem çok başarılı bir yönetici bir kişi düşünün gelişmeleri destekliyor, bir kişi düşünün yardım sever bunlarda yetmiyormuş gibi başarılı bir yazar. Bunların hepsi Bulut Akacan için geçerli.

Başarıyı Giden Yolculukta Bulut Akacan

 

Bir kişi düşünün hem çok başarılı bir yönetici bir kişi düşünün gelişmeleri destekliyor, bir kişi düşünün yardım sever bunlarda yetmiyormuş gibi başarılı bir yazar. Bunların hepsi Bulut Akacan için geçerli. Akacan holdingi başarılı bir grafik ile yöneten Akacan her parmağında ayrı marifet olanlardan. Akacan herkese örnek olacak bir hayat hikâyesinin gerçek örneği. Yöneticilik yanında sporcu kimliği ile de tanınan iş adamı son dönemde en çok satanlar listesine giren kitabı ile de dikkatleri çekiyor.

Başarının Anahtarını

Bulut Akacan iş ve özel hayatındaki başarıyı kitaplaştırdı. Kısa süre içinde hitler arasına giren kitap alışık olunan bir gelişim kitabı gibi değil. BU kitapta başarılı bir hayat hikâyesinden yola çıkarak nasıl bir yol izleyeceğinizi anlatıyor. Bütün kitapçılarda satışa sunulan kitap büyük ilgi gördü. BU kitabın dikkat çeken özelliklerinden biri hiçbir kar düşüncesi olmaması. Kitaptan gelen bütün gelir yardım kuruluşlarına aktarılacak. Buda Bulut Akacan’ın başarılı olduğu kadar ne kadar yardım sever ve alçak gönüllü olduğunu anlatıyor.

https://www.haberalkibrisli.com/

 

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti