Salı, 16 Temmuz 2019
.
25
Aydın
.
Güncel

Cam Ve Alüminyum Sistemler Ve Çeşitleri

Cam Ve Alüminyum Sistemler Ve Çeşitleri

Cam Ve Alüminyum Sistemler Ve Çeşitleri

Cam Ve Alüminyum Sistemler Ve Çeşitleri

 

              Müşterilerin çeşitli mekanlar için periyodik aralıklarla tercih ettiği cam aluminyum sistemler sadece profesyonel bir ekip tarafından yerine getirilmektedir. Hem alüminyumun hem de camların piyasa içerisinde son derece fazla oranlarda talep ediliyor olması bu sektör içerisindeki hareketliliği gün be gün arttırmaktadır.

 

Ayna Uygulamaları ve Hizmetleri

 

              Ayna uygulamaları cam sistemler arasında en çok siparişi verilen ilk ürünler. Piyasa içerisinde kullanım alanlarına farklı olarak birçok farklı türde cam sistemleri mevcut. Bunlardan ilkini stiker aynalar oluşturuyor. Bu aynaların en büyük özelliği dış çevrelere karşı mukavemet gücüne sahip olması ve hiçbir surette kırılmaması. Genelde Avm ve kamuya açık tuvaletlerde tercih edilen bu ürünlerin kesimi ve montaj işlemleri işinin uzmanı kişiler tarafından bir iş günü içerisinde tamamlanıyor.

 

              Bununla birlikte genellikle bayanların kullandığı boy ve makyaj aynaları da küçük çaplı işler olarak bu uygulamaların kapsamı altında değerlendirilir. Diğer ayna çeşitleri varaklı aynalar yer alır. Kenarları özel süslemeler ile birlikte imal edilen bu aynalar da özellikle lüks mekanlarda ve otellerin lobilerinde kullanılmaktadır. Ayna uygulamalarından faydalanmak isteyen herkes kategoride sahibi olmak istediği aynalar arasından bir seçim yapabilir. Dekoratif ayna seçenekleri de siparişler doğrultusunda ele alınıp üretiliyor. Son yılların moda ayna uygulaması ise MDF aynalardır. Bunlar da bu hizmetlerin içerisinde ek bir seçenek ve alternatif olarak bulunuyor.

 

Cam Asansör Kaplamaları ve Seçenekleri

 

              Bir başka cam sistemi hizmeti olan cam asansör kaplamaları son beş yıl içerisinde popüler olmuştur. Asansörün dış yüzeyleri özel aynalarla kaplanarak yepyeni bir görüntü elde edilmesi olanaklı hale getirmiştir. Apartmanlarda, iş hanlarında ve çok katlı villalarda kullanılmaktadır.

 

Alüminyum Sistemler ve Hizmet Seçenekleri

 

              Alüminyum cephe kaplama ile birlikte hayata geçirilen aluminyum sistemler cam kaplamaları ve sistemlerinden farklı olarak hizmet sahasında yer almaktadır. Alüminyum sistemleri son derece kolay şekil alması ve profil oluşturması bakımından tercih sebebidir. Kullanım alanlarına bağlı olarak birçok farklı seçeneği mevcuttur. Uzun yıllar boyunca dayanıklı ve sağlam olarak kullanılması nedeniyle tercih sebebi olarak görülmektedir. Aynı zamanda camlardan farklı olarak istenilen rengin kolaylıkla verilmesi de bir diğer ürün avantajı olarak görülebilir. İsteyenler için lake görünümlü alüminyum sistemleri talepleri bu yönde olanlar için metalik görünümlü uygulamalar sistem içerisinde mevcuttur. Tıpkı cam sistemlerinde olduğu gibi kesimleri, şekil verilmeleri ve montaj işlemleri çok kısa bir süre içerisinde tamamlanır.

 

Cam Kapı ve Korkuluk Uygulamaları

 

              Tamamen estetik bir görünüme sahip olduğu için cam kapılar da piyasa içerisinde talep edilmektedir. Üst üste bindirilmiş camların birbirlerine entegre edilmesi ile imal edilen bu kapılar içerisinde bulunduğu mekanı bambaşka bir şekilde stilize etmektedir. Son yıllarda ofislerde ve iş yerlerinde sıklıkla uygulanmaktadır. Hareketli ve katlanır olması nedeniyle uygulama sahalarında kolaylıkla kullanılabilir. Cam korkuluklar ise hem dış hem de iç mekanlarda uygulanma seçeneklerine sahiptir. Birden fazla kata sahip olan evlerde asansörlerin ve merdivenlerin yanında da cam korkuluk uygulamaları tercihe bağlı olarak talep edilebilir.

 

Cam Mobilya Seçenekleri ve Ürün Özellikleri

 

              Cam mobilyaların başında dolaplar yer alıyor. Bu dolaplar içeriden ışıklandırılarak yepyeni bir tasarım ve dekorasyon gücüne de sahipler. Cam masalar ve sehpalar ise özellikle sergi ve müze alanlarında değerlendirilmektedir. Sergilenen ürünlerin saydam bantlar üzerinden izleyiciler ile buluşması için cam mobilyalar yoğun olarak kullanılıyor. Evlerin misafir kabul odalarında yer alan vitrinler de cam mobilya kategorisinde yer alan bir diğer seçenek. Bu mobilyalar imal edilirken kullanılan cam son derece dayanıklı ve kaliteli olup dekorasyon açısından da bekleneni vermektedir.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti