Çarşamba, 20 Mart 2019
.
24
Aydın
.
Güncel

Dağıstanlı’dan AK Partili Kanat’a zor soru

AK Parti’den İl Başkanı adayı ve milletvekili aday adayı olan Bahri Kanat’a tepkiler dinmiyor. 29 Ekim, 30 Ağustos ve Aydın’ın düşman işgalinden kurtuluş gününü ti ye alan Kanat’a bir tepki de gazeteci Atilla Dağıstanlı’dan geldi.

Dağıstanlı’dan AK Partili Kanat’a zor soru

Cem Celil Lale/HaberAydın

Cumhuriyet değerlerine hakaret ederek Aydın’ı ayağa kaldıran AK Partili Bahri Kanat isimli şahsa gazeteci Atilla Dağıstanlı’da tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından bir yorum yapan Dağıstanlı, AK Partili Bahri Kanat’a “BAHRİ KANAT SANA BİR SORUM VAR.KÖŞE YAZARLIĞI YAPTIĞINDA KATILDIĞIN BİR YEMEKTE RAKI ŞİŞESİNİ ÇANTANA KOYARKEN KAMERALARA YAKALANDIN MI ?” sorusunu yöneltti. Dağıstanlı’nın bahsettiği olayın hangi tarihte meydana geldiği şimdilik bilinmiyor ancak Kanat’ın böyle bir eylemde bulunup bulunmadığı merak konusu oldu.

Öte yandan sosyal medyayı ayağa kaldıran olaylar sonrası AK Partili Bahri Kanat’ın sosyal medya hesabından “Köpekler havladı diye atlar ölmezmiş Hav hav” yazması dikkat çekti. Kanat’ın paylaşımının sonunda neden havladığı ise cevap bekleyen sorular arasında.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti