Cumartesi, 19 Ekim 2019
.
25
Aydın
.
Güncel

Davetlerinize Davetiye

Davetlerinize Davetiye

Davetlerinize Davetiye

 

Ritüellerin zaman içerisinde farklılıklar göstermesi kaçınılmazdır. İhtiyaçlar hasıl oldukça bulunan çözümler ritüellerin zamana uyumunu sağlamıştır. Öncelikle düğün derneklere davetler sözlü yapılırken zaman içerisinde uzak mesafelerde yaşayanlara ulaşmak için telefon ve mektuplar aracılık etmiştir. Davetiye yakın zamanda hem ihtiyaç hem de farklılık arayanlara yönelik bir hoş bir organizasyon aracı olmuştur. İnci davetiye bu organizasyonlarda davetiye basımı ile davetlerinizde farkınızı ortaya koymak için İstanbul ilinde hizmet verir. Bu hizmeti ülke geneline yaymak için de incidavetiye.com hizmeti olarak faaliyetlerini internet üzerinden de gerçekleştiriyor.

Size Özel

Siteden verilecek sipariş ile düğün davetiyeleri dahil sünnet, konferans, sempozyum, nişan davetiyeleri istediğiniz modelde ve istediğiniz zamanda hazırlanarak adrese teslim edilir. Davetiye konusunda yılların tecrübesini günün değerleri ile harmanlamayı başaran inci davetiye en yeni davetiye trendlerine sitesinde yer veriyor. Davetiye içerisine yazılacak metinden, davetiyenin şekli, malzemesi, modeli ve adedine kadar her aşamasında itina ile hizmet verir. Özel günlerinize özel bir değer katmak için seçilen davetiyeler birinci sınıf malzemeden hazırlanır.

Neden İnci Davetiye

Her işte olduğu gibi davetiye seçiminde de bazı kriterlere dikkat etmek gerekir. Bu kriterlere dikkat edilerek verilecek siparişlerde, inci davetiye

Alanında yenilikçi

Stil, format, renk ve aksesuar çeşitliliği

Teknolojik imkanlarla sanatsal dizayn (grafik, kaligragi, yazı fontu)'da uzman ekip

Güçlü ve tecrübeli hizmet

Müşteri memnuniyeti

Uygun fiyat farkı ile hizmetlerini sürdürüyor.

Davetiye çeşitleri arasında tekli, zarflı, ekstra aksesuarlı, klasik, modern, nostaljik, renkli yada sade zarflı yer almakta ve bu davetiye çeşitleri sipariş vereceklerin tercihine bırakılır. Site içerisinde tüm davetiye modelleri görsel olarak yer alır.

Sitede yer alan menü kısmından davetiye seçimi gerçekleştirmek ve sipariş vermek mümkün.

Uygun Fiyatta

Davetiyelerinizi inci davetiye adresinden temin ettiğiniz takdirde farklılığınızı davetiye yolu ile yansıtabilecek, üstelik bunu uygun fiyatla ve uygun ödeme koşulları ile sağlama olanağınız olacaktır. Ücretsiz kargo, güvenli ödeme ve taksitlendirme olanağı sunan inci davetiye her bütçeye uygun davetiyenin adresi. İletişim için hafta içi her gün sitede yer alan whatshap numarası üzerinden iletişim kurmak mümkün.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti