Cuma, 19 Ekim 2018
.
29
Aydın
.
Güncel

Korku filmi gibi olay

Bu olay Türkiye'de yaşandı

Korku filmi gibi olay

Aydınlı Mehmet Hoca’nın paranormal başarılarına bir yenisi daha eklendi. Dünyanın sayılı, Türkiye’nin de tek Havas Alimi olan Aydınlı Mehmet Hoca’ya başvuran Amasyalı ailenin başına gelenler korku filmilerini aratmayacak türden.

1995 yılının başından itibaren ilginç olaylar yaşamaya başlayan talihsiz aile, başlarına gelen olayların başlangıcını yengeleri Hayrunisa’nın ailelerine katılmasıyla başladığını düşünüyor. İlk olarak düğün sonrası evde tıkırtılar duyduklarını söyleyen aile fertlerinden bazılar bir takım varlıklar ve yılan benzeri hayvanlarla karşılaştıklarını belirtiyor. Aradan geçen zamanda aileye katılan gelin Hayrunisa’nın başına gelen olay, ailenin kendilerine büyü yapıldığına karar verdiği olay olmuş. Dönüm noktaları olduğunu söyledikleri olay, ailenin anlatımına göre gelin Hayrunisa bir gece evde yalnızken çeşitli sesler duymuş. Eşinin işten erken geldiğini düşünen Hayrunisa kafasını koridordan uzattığında 30’a yakın sarıklı ve siyah cübbeli yaşlı adam görmüş. Aralarında konuştuklarını, uğultu gibi sesler duyduğunu söyleyen Hayrunisa, olduğu yere düşerek bayılmış ve eşi tarafından 4 saat sonra bulunmuş.

Ekim ayı içerisinde meydana gelen olay sonrası eşe dosta konuyu açan aile, kendilerine büyü yapılmış olabileceğine karar vermiş. İnternette yaptıkları araştırma neticesinde Aydınlı Mehmet Hoca’ya ulaşan aile, başından geçenleri Mehmet Pala’nın asistanlarına aktardı. Ardından yapılan ön bakımlarında değerlerinde anormal düşüklükler tespit edilen aile Aydınlı Mehmet Hoca’yla görüştürüldü.

Apar topar Amasya’ya gitti

Konuyla ilgili çalışma yapan Aydınlı Mehmet Hoca, ailenin üzerinde çok ciddi anlamda etki olduğunu belirleyerek büyü tespitinde bulundu. Apar topar Amasya’ya giderek aile bireyleriyle görüşen Aydınlı Mehmet Hoca çok çarpıcı bilgilere ulaştı.

Parapsikoloji uzmanı ve Havas alimi olan Mehmet Pala’ya çarpıcı bilgiler aktaran aile bireylerine çeşitli ayetler ve bilgiler veren Aydınlı Mehmet Hoca, uyudukları zaman görecekleri rüyaya dikkat etmelerini istedi. Sabahın ilk saatlerinde evin küçük oğlu Mehmet’in ağlayarak uyanması üzerine ne olduğunu soran aile hayatının şokunu yaşadı. 19 yaşındaki Mehmet’in gördüğü rüyada, yengesi yemek yaparken yanında 40’a yakın diz boyunda adam olduğunu anlattı.

Boş kağıttan görüntü

Durumun farkında olduğunu belirten Aydınlı Mehmet Hoca, Havas ilmiyle Hayrunisa’nın eşi Hikmet K.’ya boş kağıda bakarak okuması gereken duaları söyledi. Hikmet K.’nın da boş kağıtta eşini gördüğünü söylemesi üzerine büyü yapıldığı kesinleşen aileye yardım eden Aydınlı Mehmet Hoca, 21 gün okumasını gerçekleştirdi.

21 günün sonunda büyünün tamamen bozulacağını söyleyen Aydınlı Mehmet Hoca’nın aileye büyüyü kimin yaptığını bildiği ancak söylemediği öğrenildi. İnternet Haber Ajansı olarak ulaştığımız ailenin şu anda hiç bir sorununun kalmadığı ve hayatın normal akışında devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti