Çarşamba, 23 Ocak 2019
.
11
Aydın
.
Güncel

O kadının çilesi Aydınlı Mehmet Hoca'yla sona erdi

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde yaşayan ve Türkiye’nin bilinen tek Havas Alimi olan Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan’da bulunan merkezine kan donduran bir olay geldi.

O kadının çilesi Aydınlı Mehmet Hoca'yla sona erdi

Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleri, fitoterapi, manuel terapi, parapsikoloji gibi alanlarda yaptığı başarılı çalışmalarla geleneksel tedavinin 1 numarası haline gelen ünlü Havas Alimi Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan’da bulunan merkezine gelen talihsiz kadın, her gece uykusunda dayak yediğini söyleyerek yardım istedi.

İnsanoğlunun antik çağdan itibaren maruz kaldığı büyü son günlerde yeniden gündemde. Diğer adı sihir olan büyü, kişinin mistik veya doğaüstü yollarla etki altında bırakan uygulamalar topluluğu olarak biliniyor. Antik çağlardan itibaren art niyetli kişiler tarafından kullanılan büyü dinimizde net bir dille yasaklanıyor. Bazen dua ve tılsımlar bazen de farklı materyaller kullanılarak yapılan büyü nedeniyle ülkemizde mağdur olan binlerce insan var.

Uykusunda dayak yediğini söylüyor

Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan’da bulunan merkezine gelen 49 yaşındaki Mefkure A., her gece uykusunda dayak yediğini ve vücudunun çeşitli yerlerinin kendiliğinden morardığını söyledi. Aydınlı Mehmet Hoca’nın çağrı merkezini arayarak yardım isteyen talihsiz kadın hayatının durma noktasına geldiğini belirtti.

Hocanın yardımcıları psikoloğa yönlendirdi

Aydınlı Mehmet Hoca’nın yardımcıları tarafından cevaplanan telefon görüşmesi sonrası 49 yaşındaki Mefkure A.’ya doktora gitmesi yönünde tavsiyede bulunuldu. Aydınlı Mehmet Hoca’nın doktordan sonuç alamayan kişilere baktığını belirten yardımcılarından ısrarla randevu isteyen talihsiz kadın, bir süredir psikolojik destek aldığını söyledi.

Aydın’a davet edildi

Doktora gittiğini belirtmesi üzerine Aydın’a davet edilen Mefkure A., kendisine verilen randevu gününde Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan’da bulunan merkezine geldi. Geldiği gün yaşanan yoğunluk nedeniyle 1 gün Aydın’da beklemek zorunda kalan Mefkure A. ertesi gün Bozdoğan’a gelerek Aydınlı Mehmet Hoca’yla görüştürüldü.

Etki altında olduğu ortaya çıktı

Aydınlı Mehmet Hoca’yla görüştürülen 49 yaşındaki Mefkure A.’ya hocanın yardımcıları tarafından yıldızname ve ebcedi kebir bakımları yapıldı. Yapılan manevi değerleri ölçme işlemi sonrasında etki altında tespit edilen talihsiz kadın ünlü Havas Alimi Aydınlı Mehmet Hoca’yla görüştürüldü.

“Garanti vermedi, çalışma yapacağını söyledi”

Aydınlı Mehmet Hoca’nın bizzat ilgilendiği ve bakım işlemlerini yaptığı Mefkure A.’ya kendisine büyü yapılmış olabileceği bilgisi verildi. Konuyla ilgili yaşadıklarını aktaran 49 yaşındaki kadın, “Büyüden hepimiz şüpheleniyorduk. Burada da aynısını söylediler. Mehmet Hoca bizzat kendisinin uğraşacağını ancak neticenin herhangi bir garantisinin olmadığını belirtti. Sonuç alacağını düşündüğü söyledi ve umutsuz olmamamı istedi. Kendisi bazı aktariye malzemeleri almamı istedi. Benden herhangi bir para talebi olmadı. Ben oradan ayrıldıktan sonra yardımcılarına aldığım malzemeleri teslim ettim” dedi.

Sonuç almayı başardı

Bursa’da yaşadığı öğrenilen 49 yaşındaki Mefkure A.’ya Havas ilmini kullanarak uygulaması gereken çeşitli materyaller veren Aydınlı Mehmet Hoca, aynı zamanda fitoterapi tedavisi de uyguladı. Uykusunda dayak yediğini söyleyen kadına çeşitli şifalı bitkilerden oluşan takvim belirleyen Aydınlı Mehmet Hoca sabırlı olması gerektiğini söyleyerek evine dönmesini istedi.

Aradan geçen 21 günün sonunda ilk kez rahat uyuduğunu söyleyen Mefkure A., “Ben oradan ayrıldıktan 21 gün sonra ilk kez huzurla uyuyabildim. Her gün yorgun uyanıyor, vücudumun her yeri ağrıyordu. Artık huzurluyum. Allah, Aydınlı Mehmet Hoca’dan razı olsun” ifadelerini kullandı.

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti