Cuma, 19 Nisan 2019
.
17
Aydın
.
Güncel

Şiddetli geçimsizliğin nedeni çok farklı çıktı

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde yaşayan ve boşanma aşamasında oldukları öğrenilen çiftin yaşadığı şiddetli geçimsizliğin nedeni çok farklı çıktı. 4 sene içerisinde farklı zamanlarda defalarca mahkemelik olan Derya ve Arif A.’nın yaşadıkları sorunun kaynağında büyü olduğu ortaya çıktı. Yapılan büyünün etkisiyle manevi uyumsuzluk yaşayan çiftin çilesini Aydınlı Mehmet Hoca bitirdi.

Şiddetli geçimsizliğin nedeni çok farklı çıktı

Aydın’ın Koçarlı ilçesinde yaşayan talihsiz ailenin sorunları yaklaşık 4 yıl önce ortaya çıktı. Evliliklerinin 7. yılında anlaşamamaya başlayan çift, bir süre sonra şiddetli geçimsizlik yaşamaya başladı. 4 yıl içerisinde defalarca mahkemelik oldukları, karşılıklı konuşarak evliliklerini bitirmek istedikleri ve evlerini ayırdıkları öğrenildi. Birbirlerini severek evlendiklerini söyleyen çiftin, sürekli olarak vesvese, aldatma şüphesi ve şiddetli geçimsizlik gibi problemler yaşadıkları kaydedildi.

Karısı evi terk etti

Yaşadıkları şiddetli geçimsizlik nedeniyle birbirlerine görmek istemeyen Derya ve Arif A. çifti, bir süre sonra evlerini ayırmaya karar verdi. Annesinin evine dönen Derya A., kocasıyla uzun süre görüşmedi. Sık sık kocasının kendisini aldattığından şüphelenen Derya A., 4 yıl boyunca şiddetli baş ağrısı ve uyku problemi yaşamaya başladı.

Maruz kaldıkları büyünün etkisinden dolayı şiddetli baş ağrısı ve uyku problemi yaşayan çiftin sabah ezanına kadar uyuyamadığı, sabah kaçta kalkarsa kalksın yorgun uyandıkları bilgisine ulaşıldı. Eşini görmek istemediğini belirten talihsiz kadın, “Eşimi çok seviyordum. 4 yıl öncesine kadar hiç bir problemimiz yoktu. Birden bire kavga üstüne kavga yaşamaya başladık. Her günümüz ayrı bir tartışmayla geçiyordu. Bu süreçte 2 kez de kocamdan dayak yedim. Daha sonra size anlattığım gibi annemin yanına taşındım” dedi.

Psikolojik destek aldılar

Evliliklerini kurtarmak için uzun süre mücadele ettiklerini anlatan Arif A. ise, “Biz eşimle birbirimizi severek evlendik. 4 yıl öncesine kadar herşey yolunda gidiyordu. Birden bire kavgalarımız artmaya başladı. Çocuk yapmayı düşünürken aniden boşanmayı düşünür hale geldik. Birbirimizi görecek gözümüz yoktu. Evlilik danışmanına gittik. Psikolojik destek aldık. Ama 2 gün sonra yeniden sorun yaşamaya başladık. Boşanma davası açmak için hazırlık yaptık ancak hayatımız, internette yaptığımız araştırmayla bambaşka bir hal aldı” dedi.

Aydınlı Mehmet Hoca’ya ulaştılar

Evliliklerini kurtarmak için her yolu deneyen talihsiz çiftin hayatları internette yaptıkları araştırma sonucunda değişti. Yakınlarının hatırlatması üzerine büyü hakkında araştırma yapan Arif A., Aydınlı Mehmet Hoca’nın büyü bozma ve parapsikoloji alanında yaptığı çalışmaları inceledi. Geçtiğimiz yıllarda Aydınlı Mehmet Hoca’yla benzer çalışmalar yapan ailelerle görüşen Arif A., Aydınlı Mehmet Hoca’ya ulaşarak yaşadıkları sıkıntıları aktardı.

Yıldızname ve diğer bakımları yapıldı

Aydınlı Mehmet Hoca’ya ulaşarak büyü hakkında bilgi alan Arif A., bilgilerini vererek kendilerinde herhangi bir etki olup olmadığına baktırmak istedi. Aydınlı Mehmet Hoca’nın asistanları tarafından yapılan bakım işleminde ailenin büyü etkisinde olduğu yönünde bulgulara rastlandı.

Aydınlı Mehmet Hoca’ya aktarılan konuyla ilgili hocada büyü tespitinde bulunurken Arif A.’ya durumla ilgili bilgi verildi. Aydınlı Mehmet Hoca tarafından belirlenen malzeme listesini temin eden Arif A., büyünün bozulması için gerekli çalışmanın yapılmasını istedi.

Papaz büyüsü yapılmış

Aydınlı Mehmet Hoca tarafından çiftin halk arasında papaz büyüsü olarak bilinen doğu kökenli bir büyünün etkisi altında olduğu belirlendi. Aydınlı Mehmet Hoca tarafından büyü bozma çalışmasının yapıldığı çiftin yeniden bir araya geldiği ve mutlu oldukları bilgisine ulaşıldı. Konuyla ilgili İHAJANS’a konuşan Arif A., “Allah Aydınlı Mehmet Hoca’dan razı olsun. Onun sayesinde evliliğimiz kurtuldu. Gezmedik hoca bırakmadık. Hiçbirinden fayda göremedik. Neyse ki iyi insanlarla karşılaştık. Aydınlı Mehmet Hoca sayesinde yeniden hayata başlıyoruz. Bize bu kötülüğü yapan Allah’tan bulsun. Dünyalar durdukça da Aydınlı Mehmet Hoca dursun. Allah ondan razı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti