Cuma, 15 Şubat 2019
.
15
Aydın
.
Güncel

Yılların çilesi Aydınlı Mehmet Hoca’yla son buldu

Zaman zaman kulak çınlaması yaşayanlar, doktora gitmelerine rağmen çınlama ve uğultu şikayetleri devam edenlerin sorunu “büyü” olabilir.

Yılların çilesi Aydınlı Mehmet Hoca’yla son buldu

Uyguladığı alternatif tedavi yöntemleri ve parapsikoloji alanında yaptığı başarılı çalışmalarla tüm dünyanın yakından tanıdığı ünlü Havas Alimi Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan’da bulunan merkezine ilginç vakalar gelmeye devam ediyor.

2 senedir kulak çınlaması şikayeti vardı

Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan’da bulunan merkezine başvuran 32 yaşındaki Ebru P.’nin yaklaşık 2 yıldır kulak çınlaması şikayeti yaşadığı öğrenildi. Doktora gitmesine rağmen çınlama ve uğultu problemine çare bulamayan genç kadın son olarak internette yaptığı araştırmada Aydınlı Mehmet Hoca’nın bu konuda çalışma yaptığını öğrendi.

Doktor doktor gezdi

İzmir’de yaşayan 32 yaşındaki Ebru P., kulak çınlaması ve uğultu şikayetleri nedeniyle 2 yıl boyunca doktor doktor gezdiğini söyledi. Talihsiz kadın, “Gitmediğim doktor, çalmadığım kapı kalmadı. Hayatımı kulağımdaki uğultuyla yaşamaya alışır hale gelmiştim. Tıbben hiçbir bulguya rastlanmamasına rağmen şikayetlerimde azalma olmadı” dedi.

Aydınlı Mehmet Hoca doktora yönlendirdi

Kulak çınlaması ve uğultu şikayeti nedeniyle alternatif tedavi uzmanı ve Havas Alimi Aydınlı Mehmet Hoca’yı araya Ebru P., hocanın yardımcıları tarafından doktora yönlendirildi. Aydınlı Mehmet Hoca’nın doktora gitmeyen kimseyle ilgilenmediğini belirten yardımcılarına doktora gittiğini belirten talihsiz kadın 11 gün sonraya randevu alarak Aydın’ın Bozdoğan ilçesine geldi.

Fitoterapi ve Havas ilmiyle kesin sonuç

Aydınlı Mehmet Hoca’nın Bozdoğan’da bulunan merkezine gelen Ebru P.’ye hocanın yardımcıları tarafından bakım yapıldı. Yıldızname ve ebcedi kebir bakımlarından sonra talihsiz kadının değerlerinin çok düşük olduğuna yönelik bulgulara rastlandı.

Daha sonra Aydınlı Mehmet Hoca’yla görüşen Ebru P., “Hocamızla görüştük. Kendisi bitkisel çözümle beraber Havas ilmiyle sonuç alınabileceğini söyledi. Normal bir kulak çınlamasını herkes yaşıyor ancak benimki hayatımı durma noktasına kadar getirmişti” ifadelerini kullandı.

İki ayın sonunda tamamen ortadan kalktı

Kulak çınlamasının genellikle tıbbi nedenlerle meydana geldiğini ancak zaman zaman sebebinin belirlenmediği durumların yaşandığını belirten hocanın yardımcıları, art niyetli kişiler tarafından günümüzde hala büyünün kullanıldığını ve etki altında olanların ilk şikayetlerinden birinin kulak çınlaması olduğunu söyledi.

Aydınlı Mehmet Hoca’nın tavsiyeleri üzerine bitkisel takviye almaya başlayan Ebru P. için aynı zamanda bizzat Aydınlı Mehmet Hoca tarafından Havas ilmi kullanılarak çalışma yapıldı. Konuyla ilgili bilgi aktaran Ebru P., “Hocamız bana bir süre şikayetlerimin devam edeceğini, zaman zaman tamamen ortadan kaybolacağını söyledi. Dediği gibi de oldu. İlk ay saatlik rahatlamalarım olmasına karşın ikinci ay hafta bir kez olmaya başladı. Daha sonrada tamamen ortadan kayboldu. Allah, Mehmet Hoca’dan razı olsun” şeklinde konuştu.

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti