Cumartesi, 19 Ekim 2019
.
25
Aydın
.
Siyaset

CHP İL BAŞKANI BAYRAM İNCİ ADD’DEN İHRAÇ EDİLDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkanı Bayram İnci, Atatürkçü Düşünce Derneği’nden ihraç edilmişti. Dönemin Genel Sekreteri Elif Çuhadar imzasıyla Aydın şubesine gönderilen yazıda İnci’nin “Genel Ahlak Kurallarını Çiğnemek” maddesi kapsamında ihraç edildiği belirtilmişti.

CHP İL BAŞKANI BAYRAM İNCİ ADD’DEN İHRAÇ EDİLDİ

Cem Celil Lale/HaberAydın

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkanı Bayram İnci’nin ADD’de yaşadığı ihraç süreci hafızalardan silinmiyor. Hakkında birçok iddia bulunan İl Başkanı Bayram İnci’nin Atatürkçü Düşünce Derneği’nden ihracına neden olan olayların arasında “derneğe, üyelerine ve organlarında görev yapanlarla, çalışanlara karşı saldırıda bulunmak” gibi çok çarpıcı konular yer alıyor.

İl Başkanlığı için şaibeli bir isim

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Aydın İl Başkanı olarak görev yapan Bayram İnci’nin ADD’de yaşadığı süreç nedeniyle şaibeli bir isim olduğu Aydın kamuoyu tarafından konuşulan konular arasında yer alıyor. Öte yandan “genel ahlak kurallarını çiğnemek” maddesi kapsamında Atatürkçü Düşünce Derneği’nden ihraç edilen İnci hakkında Efeler İlçe Başkanlığı ve Aydın İl Başkanlığı döneminde sık sık ‘genel ahlak kurallarını çiğnediğine’ yönelik ciddi iddialar bulunuyor.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti