Perşembe, 21 Kasım 2019
.
25
Aydın
.
Siyaset

EKONOMİST VE GAZETECİ  YAVUZ AKGÜN, CHP'DEN KUŞADASI BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ÜYELİĞİNE ADAY ADAYI OLDU

Cumhuiyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ahmet Ekmekçi’ye Belediye Meclis üyesi aday adaylığı dilekçesini  teslim eden,  Kuşadası'nın sosyal yaşamının her alanında etkinlik gösteren Yavuz Akgün, aktif siyasete adım atarak, Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu.

EKONOMİST VE GAZETECİ  YAVUZ AKGÜN, CHP'DEN KUŞADASI BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ÜYELİĞİNE ADAY ADAYI OLDU

Akgün, “Ben Kuşadası Belediye Meclisi üyeliğine adayım. Sizlerin destek ve önerileriyle  çok sevdiğim Kuşadası’na ve halkına hizmet etme amacıyla tabiri caizse aday oldum.  Ben de sizler gibi Kuşadası’nı çok seviyorum, ortak paydamız daha yaşanır ve yaşatılabilir bir Kuşadası. Bu kente kim bir çivi çakıyorsa, kim hizmet ediyorsa hepsi değerlidir. Başvuruda bulunan Belediye Başkan aday adayı ve Belediye Meclis üyesi arkadaşlarımız da var. Tabii ki bu demokratik ortamda şekillenecek bir demokratik yarıştır, aradaşlarıma da  da başarılar diliyorum. Yolları açık olsun, biz hep abi kardeşiz. Bu dostluğumuz arkadaşlığımız hiç bitmez. Ben ömrümün sonuna kadar Kuşadası’nın hizmetinde olacağım. ” dedi.

YAVUZ AKGÜN KİMDİR?

1975 Söke doğumlu olan Yavuz Akgün; ilk, orta ve lise eğitimini Kuşadası'nda tamamladı.Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Stajını 2004 yılında Aydın SMMMO'da tamamlayan Akgün, halen meslek yaşamını Kuşadası'nda sürdürmektedir.Yavuz Akgün, çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı yaptı.Yazılarının bir bölümü, ulusal basında yayınlandı.2013 yılında, Kuşadası Gözcü Gazetesi'ni kurdu ve halen de imtiyaz sahibidir. Kuşadası Aktif Yaşam Derneği Başkanı. Üyesi olduğu Dernekler;  Atatürkçü Düşünce Derneği üyesi, Kuşadası Gençlik Spor Yönetim Kurulu Üyesi ve Altyapı Sorumlusu, Kuşadası Masterler Futbol Kulüp Başkanı, Kuşadası Gazeteciler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi.

İyi derecede İngilizce bilen Yavuz Akgün, profesyonel karateci ve eski milli sporcu olup, evli ve bir çocuk babası.

Emoji ile tepki ver!
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti