Çarşamba, 20 Mart 2019
.
24
Aydın
.
Siyaset

Mustafa Savaş’tan ilginç açıklama

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK PARTİ) Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Aydın’ın yeni dönemde şahlanacağını öne sürerek ilginç bir açıklamaya imza attı. Savaş’ın açıklaması vatandaşlar tarafından ciddiyetten uzak olarak değerlendirildi.

Mustafa Savaş’tan ilginç açıklama

Cem Celil Lale/HaberAydın

Adalet ve Kalkınma Partisi Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, şaşkınlık yaratan bir açıklamaya imza attı. 16 yıl iktidar olan partisinin yeni dönemde Aydın’ı şaha kaldıracağını ileri süren Mustafa Savaş, geçmiş yıllarda yapılmayan hizmet ve yatırımların nedenini açıklayamadı. Savaş’ın açıklamasını ciddiyetten uzak bulan vatandaşlar, 16 yıllık AK Parti iktidarı döneminde Aydın’ın neden hizmet alamadığının açıklanmasını istedi.

Savaş’ın Aydınlılar’ın aklıyla alay ettiğini söyleyen vatandaşlar, “Sayın Savaş’a tavsiyemiz, öncelikle Aydın’a 16 yılda yapılmayan yatırımların hesabını vermesidir. Kendisi şu anda mevcut milletvekili. Kendisinden boş lafları bırakıp gerçekçi bir yaklaşım bekliyoruz. 16 yılda Aydın’a ne yaptınız ki bu saatten sonra ne yapacaksınız” ifadelerini kullandı.

Etiketler:
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti