Pazartesi, 14 Ekim 2019
.
25
Aydın
.
Spor

Aboubakar adım adım Beşiktaş'a mı geliyor?

Aboubakar adım adım Beşiktaş'a mı geliyor?

Aboubakar adım adım Beşiktaş'a mı geliyor?

 

 

 

A Bola Portekizliler’in ünlü gazetesi  flaş bir iddia ortaya attı. Kara Kartal’ın çok istediği eski golcüsü Aboubakar’ın Siyah- Beyazlılar’a gelmeyi çok istediğini yazdı.

 

Beşiktaş’ın bir numaralı transfer hedefi Aboubakar’dan haber geldibetist giriş haberine göre  Porto, oyuncuyu Şampiyonlar ligi kadrosuna almadı. Kamerunlu futbolcu için flaş bir iddia ortaya atıldı. Portekizliler’in ünlü spor gazetesi A Bola, 27 yaşındaki santrforun daha fazla süre alabilmek için Siyah- Beyazlılar’a geri dönmek istediğini yazdı.

 

 Bu gelişmenin ardından, bir süredir gündemi meşgul eden transfer iddiası daha da önemli bir hal aldı.  betist önceki haberlerine göre oyuncunun kendisi Beşiktaş’a gelmek konusunda oldukça hevesli. Beşiktaş ise oyuncuyu satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyor.

 

Fransızlar da istiyor

 

1xbet takibine göre Kamerunlu futbolcu için Fransa Ligue 1 ekiplerinden Saint Etienne de devreye girdi. Ancak Aboubakar, Yeşil- Beyazlılar’dan kendisine iletilen teklifi reddetti. 1xbet , yaşanan bu gelişmelere bakıldığında 27 yaşındaki golcünün artık Beşiktaş’a gelmek için geri sayımda olduğu gelen haberler arasında.

 

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti