Cumartesi, 19 Ekim 2019
.
25
Aydın
.
Spor

Quarejma'dan Taraftara Tepki

Quarejma'dan Taraftara Tepki

Quarejma'dan Taraftara Tepki

 

Geçtiğimiz yıllardaki performans ve kondisyonuna bakıldığında bu sezon Beşiktaş'ta beklenen performansı gösteremeyen Portekizli yıldız futbolcu Ricardo Quaresma, sosyal medya Mariobet hesabında kendisi ve futbolcu arkadaşı Lens hakkındaki görüşünü bildiren Beşiktaş'lı bir taraftara hakaret etti.

Yıllardır Beşiktaş takımında inişli çıkışlı bir grafik çizmesine rağmen, negatif hareketleriyle de tepki toplayan Portekiz'li futbolcu

Quaresma, sahada yaptıklarıyla olay olurken, şimdide sosyal medya paylaşımlarıyla olay adam oldu. Bu kez karşısında sahadaki rakip futbolcular değil Beşiktaş'lı bir taraftar vardı. Beşiktaş'lı taraftar grubunun Mariobet giriş Quarejma konusunda ikiye ayrıldığı bilinirken, Quarejma'yı beğenen taraftar grubunun bu hakarete nasıl bir tepki göstereceği merak konusu oldu.

Taraftarın Eleştirisine Hakaret

Beşiktaş'lı bir taraftarın Beşiktaş futbolcularından Lens ve Quaresma'yı eleştirdiği, takımın kondisyon gücü yüksek, atak, süratli ve genç kanat oyuncularına ihtiyacı var dediği mesajına, sosyal medya hesabından yorum şeklinde cevap veren Portekiz'li kanat oyuncusu, söylediklerin çok saçma ve son derece b.ktan dedi. Taraftara verdiği cevapla gündeme gelen Quarejma, oynadığı maçlarda da agresif hareketleriyle dikkat çekiyor. Bu sezon Beşiktaş'ta forma şansı bulmasına rağmen 25 maçta 3 gol atan Quarejma, bu maçlarda princessbet  toplamda 11 asist yaptı. Portekizli yıldız oyuncu oynadığı 25 maçta 7 sarı kart ile 1 de kırmızı kart gördü. Bir dönem ailevi problemler yaşadığı gündeme gelen Quarejma, Portekiz Milli Takımı'nın İsviçre maçına da çağrılmadı.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti