Pazartesi, 16 Eylül 2019
.
25
Aydın
.
Güncel

ÇERÇİOĞLU ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlenen etkinliklerde çocuklarla bir araya geldi. Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklere genç-yaşlı-çocuk çok sayıda vatandaş katıldı.

ÇERÇİOĞLU ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Cem Celil Lale/HaberAydın

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Aydın’da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Aydın Atatürk Kent Meydanı’nda Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından çocukların gönüllerince eğlenmesi için aktiviteler düzenleniyor. 22-23-24 Nisan tarihlerinde düzenlenen şenliklerde Atatürk Kent Meydanı’na gelen çocuklar doyasıya eğlenirken çocuk bayramını coşku içerisinde geçiriyor.

Çerçioğlu sürpriz yaptı

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından bayram coşkusunu yaşatmak için düzenlenen etkinliklere Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’da sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Çerçioğlu gelmeden önce kendi aralarında onu çok sevdiklerini söyleyen çocuklar karşılarında Özlem Çerçioğlu’nu görünce büyük sevinç yaşadı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve miniklerin bir araya gelmesiyle adeta sevgi seli oluştu.

Çocukların bayram sevincine ortak olan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu çocuklarla bol bol kucaklaştı, hepsiyle sohbet etti. Çocukların fotoğraf çekilme isteğinide kırmayan Başkan Çerçioğlu’na çocuklar sevgi gösterilerinde bulundu. 23 Nisan’da çocukları unutmayan Başkan Çerçioğlu’yla miniklerin sıcak görüntüleri dikkat çekti.

“Başkanımız sayesinde unutamayacağımız bir bayram yaşıyoruz”

Atatürk Kent Meydanı’nda eğlenen çocuklar “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu sayesinde unutamayacağımız bir bayram yaşıyoruz. Doyasıya eğleniyoruz. Başkanımızı çok seviyoruz. Buraya gelerek bizim yanımızda olduğu içinde teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti