Cumartesi, 19 Ekim 2019
.
25
Aydın
.
Yerel Haberler

Didim, Travel Turkey İzmir’de yerini aldı

Bu yıl 10.’su düzenlenen Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi başladı. Didim’de her yıl olduğu gibi fuarda tanıtım stantı açtı.

Didim, Travel Turkey İzmir’de yerini aldı

8-11 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi başladı. 3 ülkeden 35 binden fazla katılımcının gelmesi beklenen Travel Turkey de Didim bu yılda yerini aldı. Turizmcileri, belediyeleri, tur operatörleri ile otelcileri bir araya getiren fuarda Didim, Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği çatısı altında tanıtım çalışması gerçekleştiriyor. Fuardaki çalışmalara Didim Belediyesi, Didim Ticaret Odası, Aurum Hotels, Tuntaş Hotels, Didim Beach Resort Aqua,Aquasis De Luxe Resort& Spa, Garden Of Sun, Venosa Beach Resort &Spa, Palm Wings Otel, Mutlu Apart ile Medusa House işletmeleri katıldı.
11 Aralığa kadar devam edecek olan fuar da turizm sektörünün geleceği ve 2017 planları ele alınacak. Travel Turkey’in bu yılki sloganı ’erken rezervasyon’ olarak belirlendi. Erken öde ucuz al sloganı ile oteller ve tur operatörleri tüketicilere tatil seçeneklerini sunarken, destinasyonların tanıtımı ön planda yer alıyor.
Fuarda Didim’den 10 Aralık günü Didim Belediyesi ile Didim Ticaret Odası ücretsiz olarak ulaşım imkanı sağlayacak.

 

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti