Çarşamba, 20 Mart 2019
.
24
Aydın
.
Yerel Haberler

Topuklu Efe talimat verdi, Karapınar içme suyuna kavuştu

25 yıldır içme suyu sorunu yaşayan Karapınar Mahallesi’nde su sevinci yaşanıyor. Uzun yıllardır halkının yaşadığı içme suyu soruna dur demek için çalışma başlatan ASKİ ekipleri Karapınar’ı suya kavuşturdu.

Topuklu Efe talimat verdi, Karapınar içme suyuna kavuştu

İlk etapta sondaj çalışması başlatarak kaliteli içme suyu bulan ekipler ardından 1700 metre isale hat yapımı gerçekleştirerek kuyu ve depo arasındaki bağlantıyı gerçekleştirdi.

Depodan tüm mahalleye ulaşan kaliteli ve sağlıklı içme suyu halkın yüzünü güldürürken vatandaşlar Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ederek, Allah razı olsun dedi.

MAHALLE MUHTARI MEHMET EKİZ VE VATANDAŞLARDAN BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR

25 yıldır yaşanan su problemine dur diyen Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ ekipleri Karapınar halkının yüzünü güldürdü. Karapınar mahalle muhtarı Mehmet Ekiz “Sayın başkanımız Özlem Çerçioğlu yaşadığımız su sorununu çözdü. Evlerimizdeki musluklardan kaliteli ve yeterli içme suyu akıyor. Mutluyuz, çok teşekkür ederiz” dedi. Mahalle sakinleri ise “Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ederiz, sayesinde su sorunumuz çözüldü. Allah razı olsun” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.

Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
1
Haber Yazılımı - Haber Scripti